Flat Preloader Icon

kilka słów o firmie

Firma NETMARK® powstała w 2005 roku. Głównym Naszym celem jest obsługa informatyczna firm oraz osób prywatnych na żądanym przez klienta poziomie, w możliwie jak najkrótszym czasie reakcji od momentu zgłoszenia zaistniałego problemu. Od początku istnienia prowadzimy współpracę z osobami prywatnymi jak również lokalnymi firmami typu Micro oraz SOHO (Small Office Home Office). Zajmujemy się doradztwem technicznym w zakresie technologii IT.

Prowadzimy sprzedaż sprzętu, oprogramowania, peryferii itp. NETMARK® jest członkiem programu NVIDIA PartnerForce©. Prowadzimy serwis komputerów stacjonarnych, przenośnych oraz urządzeń peryferyjnych z obsługą u Nas na miejscu. Jeśli zachodzi taka potrzeba dojedziemy do Ciebie i postaramy się pomóc.

W dzisiejszych czasach chwilowy przestój we własnej firmie, to utrata wielu środków finansowych, czasu, klientów itd. Dane stają się coraz cenniejsze i obszerniejsze. Ponad połowa firm jest świadoma niebezpieczeństwa utraty kluczowych i poufnych danych. Ponad 70% określa własność intelektualną, jako ważną lub bardzo ważną dla finansowego powodzenia prowadzonego biznesu. Mimo to wciąż występują rozbieżności pomiędzy wdrażanymi przez firmy standardami ochrony danych, a rzeczywistością. Dane zapisane cyfrowo na Naszych dyskach, kartach i pamięciach flash, dyskach optycznych i magnetycznych, ulegają nieraz mniejszym lub większym awariom. Nie wpadajmy w panikę w momencie ich utraty, bądź braku odczytu. Pomożemy Państwu w ich odzyskaniu i właściwej archiwizacji.

Poufne dane należące do firm stają się dziś coraz cenniejszym towarem na czarnym rynku. Cyberprzestępcy wykradają je z pomocą różnorodnych ataków, wykorzystując luki w zabezpieczeniach, ale również nieuwagę pracowników. Brak stosownych metod zabezpieczania informacji daje także pole do popisu przestępcom gospodarczym. Cyberprzestępcy chętnie wykorzystują brak świadomości zagrożeń informatycznych wśród pracodawców, objawiający się brakiem kompleksowej polityki bezpieczeństwa danych oraz ludzi, którzy dysponują odpowiednią wiedzą z dziedziny zabezpieczeń. Jeżeli dojdzie do utraty ważnych informacji, to firmy starają się ten fakt ukryć. Sądząc po ilości uciążliwego spamu oraz „ciekawych” ofert handlowych, trafiających często do osób niepublikujących swoich danych (administratorzy, szefowie IT, grupy robocze), proceder wykradania danych jest zdecydowanie bardziej powszechny, niż wskazywałyby oficjalne statystyki.

Ataki wirusów na systemy komputerowe są coraz bardziej dotkliwe dla użytkowników wszystkich systemów operacyjnych. Straty spowodowane wirusami są jednak niewspółmierne do wydatku potrzebnego na zakup oprogramowania antywirusowego, gwarantującego bezpieczne użytkowanie sprzętu. Padłeś ofiarą wirusa, spamu lub innego zagrożenia – pomożemy Ci również i z tym.

Jako autoryzowany partner ESET proponujemy rozwiązania tego producenta, którego priorytetem jest ochrona Twojego komputera i każdego innego urządzenia podłączonego do Internetu. Musisz mieć przecież pewność, że Twoje dane prywatne i firmowe pozostaną Twoją własnością, a dane i sieć w Twojej firmie będą należycie chronione. Rozwiązania ESET zabezpieczają klientów w ponad 200 krajach świata, pomagając im bezpiecznie wykorzystywać możliwości jakie daje dzisiaj Internet. Wiele firm na całym świecie powierzyło im swoje cyfrowe bezpieczeństwo.

Narzędziem, które proponujemy jako podstawowe i niezbędne w każdej firmie narzędzie, przeznaczone do szyfrowania danych, zapobiegające negatywnym skutkom wycieków danych: ESET Endpoin Encryption. Bardzo niskie wymagania sprzetowe, wyskoka funkcjonalność, możliwość szyfrowania poczty e-mail jak i całych powierzchni dysków, wysoki standard zabezpieczeń, prostota obsługi, to podstawowe cechy tego rozwiązania. Rekomendujemy je w dzisiejszych czasach nie tylko dla firm (wymagania RODO), ale również dla użytkowników indywidualnych, którzy cenią sobie prywatność i bezpieczeństwo.

HISTORIA
error: Content is protected !!